RU

Кабмін націлився на реалізацію дев'яти проектів на $4,7 млрд.

05.02.2010, 11:40

Кабінет Міністрів України планує почати реалізацію в 2010-2012 роках дев'яти проектів за підтримки міжнародних фінансових організацій на суму $4,7 млрд.

Як повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко, серед проектів - реабілітація газотранспортної системи України, будівництво двох дільниць метрополітену в місті Києві, поліпшення надання послуг населенню з теплопостачання.

Крім того, планується будівництво і реконструкція дільниці міжнародної автомобільної дороги Київ-Харків, реконструкція і будівництво електричних мереж у Південних областях України.

Уряд також пришвидшив підготовку 14 масштабних інфраструктурних проектів на суму $5,6 млрд. Кошти будуть спрямовані на підвищення пропускної спроможності залізничного напрямку Знаменка - Джанкой, реконструкцію автомобільних доріг на підходах у Київ в Київський, Житомирській і Полтавській областях, реконструкцію електричних мереж і будівництво повітряних ліній у Центральній і Південній Україні, будівництво метрополітенів у містах Дніпропетровську і Донецьку, програми з енергоефективності і охорони навколишнього середовища, а також поліпшення надання послуг населенню з тепло- і водопостачання.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини