RU

Кабмін хоче заборонити імпорт "секонд-хенду"

03.09.2010, 12:05

Для підтримки української легкої промисловості Кабінет Міністрів збирається скасувати на п'ять років сплату підприємствами галузі податку на прибуток і заборонити імпорт "секонд-хенду". Про це пише "Коммерсант Украина".

Видання зазначає, що третьою галуззю, яка завдяки новому Податковому кодексу отримає п'ятирічний мораторій на сплату податку на прибуток, стане легка промисловість. Про це вчора на засіданні уряду заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров. Раніше податкові пільги були обіцяні ресторанам і готелям у рамках підготовки України до Євро-2012.

Ще одним заходом підтримки легкої промисловості стане заборона ввезення у країну потриманого одягу ("секонд-хенду"). Як розповів виданню глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський, комітет вже спрямував свій законопроект у секретаріат Кабміну. "Щорічно у країну ввозиться 2 кг секонд-хенду на людину. Якби ця продукція виготовлялася в Україні, ми отримали б ринок в 22 млрд. у рік і мільйон робочих місць. І це без урахування того, що секонд-хенд часто становить загрозу для здоров'я громадян", - сказав він. За словами М.Бродського, ініціатива комітету вже схвалена Мінпромполітіки і Держмитом.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини