RU

Кабмін хоче спростити процедуру відкриття бізнесу

17.02.2011, 10:55

Кабінет Міністрів України розглянув комплексний законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження принципу державної реєстрації юридичних осіб на підставі модельного статуту", який найближчим часом буде внесений на розгляд парламенту. Про це повідомив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Вадим Копилов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінекономрозвитку, цим проектом пропонується надати суб'єктам господарювання можливість почати свою діяльність на підставі модельного статуту, який регламентуватиме їхній правовий статус, права і обов'язки, а також регулюватиме відносини, пов'язані зі створенням, управлінням і господарською діяльністю таких осіб.

"У нас були складні процедури щодо відкриття власної справи. Цим проектом хочемо виправити становище", - наголосив В.Копилов.

За його словами, згідно з діючою сьогодні системою, треба підготувати засновницькі документи і здійснити їхню державну реєстрацію. А цей законопроект пропонує дати змогу реєструватися і господарювати на підставі модельного статуту, який не є засновницьким документом, а буде затверджуватися Кабінетом Міністрів.

В.Копилов зазначив, що цей законопроект є продовженням роботи з дерегуляції економічної діяльності в Україні.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини