RU

Кабмін готовий профінансувати стадіон Львова на 100%

23.03.2010, 12:35

Кабінет Міністрів України запропонував Львову профінансувати 100% вартості будівництва стадіону до Євро-2012 і навколишньої інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Водночас Львівська міська рада має передати в управління державі комунальне підприємство "Дирекція з питань будівництва стадіону". До того ж, за міською громадою Львова, залишиться частина власності у майбутньому стадіоні, яка відповідатиме вкладеним на цей момент грошам і право на загальне управління побудованим стадіоном.

"Остаточне рішення прийматиме Кабінет Міністрів і Львівська міська рада. Буду ініціювати розгляд цього питання вже на сесії у четвер. Пропозиція варта уваги, адже йдеться про інвестиції близько півтора мільярда гривень. Йдеться не тільки про стадіон, але й про дороги, комунікації для всього мікрорайона. У разі такого рішення ми змогли б направити гроші, які розраховані на будівництво стадіону, на інші потреби", - сказав мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, попередня угода між Львівською міською радою і Міністерством з питань сім'ї, молоді і спорту передбачала, що держава профінансує тільки 300 млн. грн. на будівництво стадіону в Львові.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини