RU

Кабмін дозволив передавати в концесію ТЕЦ, які належать Нафтогазу

21.10.2011, 12:53
Кабмін дозволив передавати в концесію ТЕЦ, які належать Нафтогазу - Фото
9a5c4001c661d2db7b8dfaf69b2ed02a.jpg

Як повідомляє ZN.UA, таким чином Кабінет міністрів України погодився з відповідною ініціативою Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо включення ряду теплоелектроцентралей, які знаходяться в управлінні НАК Нафтогаз України, в перелік об'єктів, які можуть бути передані в концесію.

"Це ТЕЦ, які працюють на газі. Ключова умова (передачі їх в концесію, - ред.) - переведення їх на вугілля", - сказав Юрій Бойко, не уточнивши при цьому, які саме ТЕЦ дозволено передати в концесію.

Нагадаємо, раніше заступник глави Міненерговугілля Сергій Чех повідомив, що міністерство направило на розгляд уряду пропозицію передати в концесію цілісні майнові комплекси державних підприємств Північнодонецька теплоелектроцентраль (Луганська обл.) і ТЕЦ-2 Есхар (Харківська обл.). Він зазначав, що передача підприємств в концесію дозволить залучити інвестиції для фінансування проектів по реконструкції ТЕЦ з переведенням їх на сучасні технології спалення вугілля, в тому числі на водно-вугільну суміш.

Чех також не виключив, що у разі схвалення на рівні уряду пропозицій міністерства про передачу ТЕЦ в концесію, відповідні концесійні конкурси можуть бути оголошені в 2012 році.

В управлінні НАК Нафтогаз України з 2009 року знаходиться 10 ТЕЦ: Північнодонецька, Дніпродзержинська, Одеська, Херсонська, Лисичанська, Зуєвська, Миколаївська, Криворізька теплоелектроцентралі, ВАТ Харківська ТЕЦ-5 і ДП Кримські генеруючі системи.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини