RU

Кабмін доручив АМКУ не чіпати монополістів на ринку зв'язку

02.06.2009, 12:06

Кабмін доручив АМКУ не чіпати монополістів на ринку зв'язку
Кабінет Міністрів України доручив Антимонопольному комітетові України (АМКУ) не вводити до 1 січня 2010 року в дію рішення АМКУ від 25 травня 2009 року про визнання операторів мобільного зв'язку монополістами на ринку інетрконекту.

Як стало відомо кореспондентові ЛІГАБізнесІнформ, до 16 червня 2009 року АМКУ має підготувати рішення-роз'яснення щодо раніше прийнятого рішення АМКУ і довести його до відому громадськості. "Швидше за все, у цьому рішенні (Антимонопольного комітету, - ред.) буде враховано доручення КМУ", - повідомило інформоване джерело. Обґрунтуванням такого доручення називають недоотримання до бюджету країни більше за 1 млрд.грн. в рік у вигляді податку на прибуток.

Нагадаємо, 25 травня 2009 року на своєму засіданні АМКУ визначив вісьмох операторів мобільного зв'язку такими, які займають монопольне становище на ринку телефонних з'єднань, тобто взаємного доступу до мереж. Зокрема, монополістами в межах власних мереж мобільного зв'язку визнано ЗАТ "Український мобільний зв'язок" (МТС), ЗАТ "Київстар", ТОВ "Астеліт", ЗАТ "Українські радіосистеми", ТОВ "Голден Телеком", ТОВ "Інтернаціональні телекомунікації", ЗАТ "Телесистеми України" і ВАТ "Укртелеком". При цьому "Укртелеком", який крім мобільних надає послуги стаціонарного зв'язку, також визнаний монополістом на ринку телефонних з'єднань на власній мережі фіксованого зв'язку.

Зв'язок, IT: добірка новин>>>

Антимонопольні розслідування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини