RU

Кабмін домовився з банкірами про кредити для металургів і хіміків

19.11.2008, 11:12

Уряд домовився з банкірами про пролонгації кредитів для металургійної, хімічної промисловості і для машинобудування. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, під час засідання уряду.

"Ми домовилися, що пролонгація кредитів буде підтримуватися Національним банком, комерційними банками, урядом для всіх ключових галузей, які сьогодні знаходяться в критичному становищі - це металургія, хіміки, машинобудівні підприємства", - зокрема, сказала Прем'єр-міністр України, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю.Тимошенко зазначила, що робота в цьому напрямі триває. Вона сподівається, що Кабмін і Нацбанк зможуть дійти компромісу.

Нагадаємо, раніше сьогодні Ю.Тимошенко повідомила, що Кабмін, НБУ і комунальні банки домовилися також про пролонгації кредитів для аграріїв до 1 червня 2009 року. "З комерційними банками досягнуто домовленість, що такі кредити будуть продовжені до 1 червня 2009 року, і Національний банк підтримає ці банки рефінансуванням, а також будуть відпрацьовані спеціальні підходи до ставки щодо таких кредитів. Це означає, що ми зможемо абсолютно спокійно аграрний комплекс вивести з важкого фінансового голоду", - сказала вона.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Новини окремих галузей і ринків >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини