RU

Кінах сумнівається у планах Азарова щодо ПДВ

27.09.2010, 14:45

Кабінет Міністрів України не зможе скоротити суму заборгованості з відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) до 3 млрд. грн. до 1 жовтня, якщо не домовиться з Міжнародним валютним фондом про черговий випуск облігацій. Про це заявив сьогодні журналістам президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

"Вимогу знизити суму боргу до 3 млрд. - я впевнений, що уряду не вдасться його виконати, якщо тільки не буде домовленості з МВФ щодо чергового траншу цінних паперів уряду", - зазначив А.Кінах, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

А.Кінах також наголосив, що перший випуск ПДВ-облігацій був випущений на дуже несприятливих умовах для платників податків. "Термін п'ять років, прибутковість у п'ять відсотків, по суті це був не добровільний обмін, а фактично ультиматум, оскільки питання стояло так: не візьмеш ці папери - втрачаєш перспективу взагалі отримати відшкодування", - заявив президент УСПП.

Також, за словами А.Кінаха, обсяг заборгованості з відшкодування ПДВ продовжує зростати.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що обсяг заборгованості з податку на додану вартість (ПДВ) до 1 жовтня скоротиться до 3 млрд. грн. М.Азаров зазначив, що спочатку заборгованість з ПДВ, яку необхідно було погасити його уряду, становила 35 млрд. грн. "Вже 1 жовтня ми зведемо цю заборгованість до 3 мільярдів, по суті, ми її скоротимо в десять разів", - зазначив глава уряду.

На сьогодні загальний обсяг заявок на відшкодування ПДВ досягає 21 млрд. грн.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини