RU

Кінах радить Тимошенко "розігріти економіку" і підвищити соцстандарти

08.10.2009, 13:48

Підвищення соціальних стандартів не несе у собі великих ризиків для фінансової системи країни і окремих підприємств. Таку думку озвучив народний депутат від фракції Партії регіонів, глава Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кінах.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі УСПП, А.Кінах наголосив, що в основі реалізації будь-яких соціальних завдань повинні лежати ефективно працююча економіка і промисловість. "Необхідно одночасно ввести в дію комплекс заходів з їх розігрівання. Тут зростання купівельної спроможності займає не останнє місце ", - відзначив він.

"Підвищення соціальних стандартів невідкладна потреба для України і населення, якому держава дуже багато заборгувала. Прожитковий мінімум у 702 грн. і мінімальна зарплата в розмірі 744 грн. - це перший крок, за яким повинні піти й інші заходи щодо впровадження нових соціальних стандартів", - цитує А.Кінаха прес-служба УСПП.

А.Кінах наголошує, що промислово-підприємницьке співтовариство вимагає від влади відмовитися від популізму і перейти до реалізації невідкладних дій, зокрема, забезпечити доступ суб'єктів економіки виробників до кредитних ресурсів.

Також голова УСПП вимагає "включити" механізм державного протекціонізму і підтримку національного товаровиробника, припинити фіскальний тиск на підприємців, повернути заборгованість за ПДВ у повному обсязі.

Анатолій Кінах: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини