RU

Іспанія почала виплату універсального базового доходу 2,3 млн громадян

26.06.2020, 13:57
Іспанія почала виплату універсального базового доходу 2,3 млн громадян - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Іспанський уряд починає із сьогоднішнього дня виплачувати безоплатну грошову допомогу всім малозабезпеченим громадянам. До програми фінансової підтримки включені 850 000 сімей або 2,3 млн осіб.

Сума виплати - 462 євро на місяць, до якої додається 139 євро на кожного члена сім'ї одержувача, але не більше 1015 євро на родину. На виплату "мінімальної життєвої ренти", як її офіційно називають в Іспанії, уряд буде витрачати 3 млрд євро на рік.

Програмою підтримки можуть користуватися і люди, які не мають іспанського громадянства, але проживають у країні. В основному це емігранти з країн Північної Африки і Східної Європи.

Виплата мінімальної життєвої ренти не пов'язана з пандемією COVID-19. На її введенні давно наполягала популістська партія Подемос, що входить до правлячої коаліції. Одне з гасел партії - боротьба з бідністю.

На початок року 26% населення Іспанії знаходилося на межі бідності і соціальної ізоляції, повідомив спеціальний представник ООН щодо проблеми бідності і прав людини Філіп Альстон.

  • 29 травня уряд Іспанії затвердив програму безоплатної фінансової допомоги всім малозабезпеченим громадянам.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини