RU

Інвестняні. Кабмін затвердив вимоги до інвесторів

23.06.2021, 16:23
Інвестняні. Кабмін затвердив вимоги до інвесторів - Фото
Засідання Кабміну (Фото: пресслужба КМУ)

Кабінет міністрів затвердив вимоги до інвесторів, які мають намір використовувати механізм інвестнянь при реалізації інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями. Про це повідомляє пресслужба уряду.

Для використання механізму інвестнянь інвестор повинен відповідати встановленим показникам достатності власного капіталу, достатності чистого операційного грошового потоку, і мати доступ до джерел фінансування для покриття значних інвестицій. 

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Також у прийнятій урядовій постанові передбачено вимоги до фінансової стійкості, рентабельності та ліквідності заявника, і вимоги до суб'єктів аудиторської діяльності і надійності банку заявника.

Уряд також затвердив порядок взаємодії Офісу щодо залучення і підтримки інвестицій (UkraineInvest) з держорганами і органами місцевого самоврядування з питань, пов'язаних із підготовкою і реалізацією проєктів зі значними інвестиціями.

Згідно з проєктом постанови, обласні держадміністрації повинні подавати до офісу раз на півроку або за вимогою інформацію щодо потенційних інвесторів, зацікавлених у реалізації проєктів зі значними інвестиціями, а також дані про земельні ділянки, які можуть бути задіяні під такі проєкти.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини