RU

Інвестиційні няні не пройшли: депутати повернули на доопрацювання законопроєкт Зеленського

01.12.2020, 17:51
Інвестиційні няні не пройшли: депутати повернули на доопрацювання законопроєкт Зеленського - Фото
Володимир Зеленський (Фото: пресслужба президента)

Депутати не прийняли в другому читанні і відправили на доопрацювання законопроєкт №3760 про держпідтримку проєктів із великими інвестиціями, відомий як законопроєкт про інвестиційних нянь, поданий до Верховної Ради президентом Володимиром Зеленським. Про це  повідомляється на сайті парламенту.

"Прийняті кілька правок до законопроєкту значно вплинули на текст законопроєкту, і представник профільного комітету запропонував направити документ на повторне друге читання", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

"За" прийняття законопроєкту проголосувало 40 депутатів. За відправку його на доопрацювання – 245 депутатів.

У винесеній на голосування редакції законопроєкту, зокрема вказувалося, що обсяг держпідтримки великих інвестпроєктів не повинен перевищувати 30% планового обсягу інвестицій.

Також у тексті документа перераховано п'ять вимог, необхідних для отримання інвестпроєктами держпідтримки.

Перша стосується переліку галузей, на які буде поширюватися держпідтримка. Друга – обов'язкова модернізація об'єктів у рамках проєкту. Третя – створення мінімум 80 нових робочих місць, і оплата праці на 15% вище середньої у регіону, де реалізується проєкт. Четверта – мінімальний обсяг інвестицій у 20 млн євро. І п'ята вимога – максимальний термін реалізації інвестпроєкту не більше п'яти років.

Згідно із законопроєктом, державна підтримка великих інвестпроєктів може бути надана у вигляді преференцій при купівлі земельних ділянок, фінансування державою супутніх інфраструктурних проєктів, а також звільнення від окремих податків, зборів, мит.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини