RU

Інтертелеком подає в суд на НКРЗІ для повернення частот

02.04.2020, 14:26
Інтертелеком подає в суд на НКРЗІ для повернення частот - Фото
Фото: unsplash.com

Інтертелеком подає в суд на Національну комісію регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), оскільки оператора змушують віддати наявні частоти CDMA (3G). Це змусить Інтертелеком припинити роботу обладнання, оскільки не буде дозволів, пише  Internetua.

За інформацією видання, акціонери оператора думають, що робити далі. Більшу частину необхідної суми для виплати ліцензії 4G вони вже знайшли, і зараз шукають другу частину суми.

З 1 квітня набуло чинності рішення НКРЗІ про скасування ліцензії Інтертелекому на 4G - оператор вчасно не вніс всю плату за ліцензію. Рішення прийнято незважаючи на прохання компанії про відтермінування.

Оператор тепер повинен до 05.04.2020 відключити 9-15 канали в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Волинській областях. Відключення буде проводитися в рамках узгодженого в січні з іншими операторами плану про рефармінг частот у діапазоні 700-900 МГц.

Також на основі скасування ліцензій НКРЗІ скасує дозволи на користування радіочастотним ресурсом. Після цього Інтертелеком повинен буде припинити роботу обладнання, а регулятор зможе застосовувати санкції до незаконно працюючого обладнання.

  • У лютому уряд узгодив перерозподіл радіочастотного спектру 800-900 МГц між чотирма операторами (Київстар, Vodafone Ukraine, lifecell, Інтертелеком). Однак запуск 4G-інтернету по всій країні і поява в Україні четвертого 4G-оператора виявилися під питанням через відсутність грошей у Інтертелекому.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини