RU

Інтернет-магазини косметики підозрюють в ухиленні від податків

24.10.2019, 15:06
Інтернет-магазини косметики підозрюють в ухиленні від податків - Фото
Фото: прес-служба прокуратури Києва

Прокуратура Києва спільно зі слідчими фіскальної служби провела обшуки в складських й офісних приміщеннях ряду інтернет-магазинів парфумерії в рамках розслідування про ухилення від сплати податків. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Слідство встановило, що джерелами отримання іноземних товарів були міжнародні поштові відправлення, оформлені на групу фізичних осіб із метою уникнення митного оформлення цих товарів і сплати митних платежів", - відзначають у прокуратурі.

Далі продукція реалізовувалася через інтернет-магазини без відображення в офіційній звітності, додають правоохоронці.

Інтернет-магазини косметики підозрюють в ухиленні від податків

Під час обшуків у магазинів вилучили велику кількість парфумерії та косметики на суму понад 20 млн грн. Також вилучили печатки підприємств, документи чорної бухгалтерії, первинні фінансово-господарські документи та готівкові гроші в сумі 1,6 млн грн. Зараз слідство встановлює розмір ухилення від податків.

Видання AIN на опублікованих прокуратурою фотографіях помітило деталь, згідно з якою обшуки торкнулися, серед іншого, найбільшого інтернет-магазину України makeup.ua. На фото в релізі прокуратури на документі з текстом "банківська виписка" видно назву підприємства - ТОВ Вейкап Т [Рейдінг], яке, за даними реєстрів, пов'язане з ТОВ Мейкап.

Інтернет-магазини косметики підозрюють в ухиленні від податків

Зазначимо, що з 18 жовтня у makeup.ua почався глобальний збій - доставка затримувалася на кілька днів, а точки самовивозу не працювали.

LIGA.net тоді звернулася в компанію за коментарем, але менеджер із маркетингу компанії Світлана Чибісова порадила оформити інформаційний запит. Ми залишили запит, але до цього часу не отримали відповіді.

LIGA.net також звернулася за коментарем до прокуратури Києва.

На сайті otzyvua.net сьогодні з'явилася відповідь makeup.ua на численні скарги клієнтів на збій із доставкою.

"У нас дійсно був технічний збій у роботі, який викликав багато припущень, далеко не завжди обґрунтованих ... Збої в роботі, на жаль, можливі у будь-якої компанії, вони вчать нас, що можна поліпшити, та як уникнути непорозумінь у подальшому. В Україні робота вже налагоджена. Ми весь тиждень зв'язувалися з клієнтами і доставляли затримані замовлення, фактично вийшли на звичайний режим роботи ", - йдеться у повідомленні.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини