RU

Індустріальний парк у Львові. Dragon Capital купує акції девелопера

13.11.2020, 17:21
Індустріальний парк у Львові. Dragon Capital купує акції девелопера - Фото
Проєкт львівського індустріального парку (Фото: Львівська міськрада)

Антимонопольний комітет України дозволив інвестиційній компанії Dragon Capital Investments Lіmіted (Кіпр) придбати акції ТОВ "Сітіпі Україна", яка займалася будівництвом індустріального парку у Львові. Про це йдеться в рішенні, опублікованому на сайті АМКУ.

АМКУ дозволив Dragon Capital купити частку акцій, що перевищує 50% голосів у вищому органі управління підприємства.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

За даними сервісу  Opendatabot, Сітіпі Україна – власник ТОВ "Сітіпарк Львів", яке в 2015 році купило за 52 млн грн у Львові ділянку землі площею 23,5 га. На цій території компанія планувала побудувати індустріальний парк. Також, Сітіпі Україна – дочірня компанія нідерландської компанії CTP, що  побудувала  42 індустріальних парки в Румунії, Польщі, Угорщині та Чехії.

Львівський індустріальний парк – проєкт, який у 2015 році почала компанія CTP, третій за обсягами інвестор Європи. Планувалося, що проєкт створить 3000 нових робочих місць, а річні надходження до міського бюджету складуть 147 млн ​​грн. Для будівництва компанія купила за 52 млн грн землю в Рясному-2 (район Львова) площею 23,5 га. Станом на 2019 рік будівництво так і не почалося. Мер Львова Андрій Садовий заявляв, що з 2015 року будівництву парку перешкоджала генеральна прокуратура і державна влада.
  • 21 листопада 2019 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила  підозру меру Львова Андрію Садовому у зловживанні владою під час укладання інвестдоговору з компанією CTP. САП просила  заставу для Садового в розмірі 50 млн грн. За даними слідства, земля у Львові була продана компанії за заниженою ціною, що призвело до збитків для держави на суму понад 93,5 млн грн.
  • 5 грудня 2019 року  суд відпустив Садового під особисте зобов'язання і скасував заставу.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини