RU

Hyundai Corporation похвалила українську залізницю

12.06.2012, 13:45
Hyundai Corporation похвалила українську залізницю - Фото
Фото: mintrans.gov.ua
Представники Hyundai Corporation високо оцінили якість української залізничної інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

"У нас є досвід поставок поїздів в Туніс, Бразилію, Малайзію. Наші інженери вважають, що стан доріг в Україні, на відміну від цих країн, хороший. Кривих ділянок в Українф мало, порівняно з іншими державами. Потяг, максимальна швидкість якого 160 км/год, звичайно їде з цією швидкістю тільки на 10% шляху. Але в Україні на більшості дільниць потяг може розганятися до максимальної швидкості. Є навіть такий відрізок, де 40 хвилин потяг може їхати з максимальною швидкістю", - відзначили в Hyundai Corporation.

Тим часом в ЗМІ з'явилася інформація, що потяги Hyundai можуть повернути назад в Корею. Як пише avianews.com.ua, масові невдоволення пасажирів рівнем сервісу, швидкістю й вартістю квитків на поїзд привело в роздуми керівництво Укрзалізниці про оптимізацію пасажирських перевезень. Критичною точкою стала постійна поломка потягів і затримки рейсів на кілька годин, відзначає видання.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини