RU

Huawei відмовиться від Android. Компанія представила HarmonyOS 2.0

10.09.2020, 17:15
Huawei відмовиться від Android. Компанія представила HarmonyOS 2.0 - Фото
Фото: depositphotos.com

Китайський техногігант Huawei планує в наступному році запустити на смартфонах власну операційну систему HarmonyOS і повністю відмовитися від Android, повідомляє Reuters.

10 вересня на щорічній конференції розробники Huawei представили HarmonyOS версії 2.0. Таким чином компанія прагне подолати заборону на співпрацю з  Google, яку наклали в США.

У компанії заявили, що потужність нової ОС вже становить 70-80% від потужності Android. За даними експертів, HarmonyOS 2.0 - краще, що зараз має Huawei для відмови від Android.

Президент відділу ПЗ Ван Ченлу заявив, що нова ОС доступна для всіх виробників смартфонів. Він додав, що компанія запустила бета-версію системи на смарт телевізорах, годинниках і для автомобільних інформаційно-розважальних систем. Бета-версія для смартфонів повинна з'явитися в грудні.

Компанія представила також свою альтернативу сервісу додатків Google (YouTube, Google Chrome, Play Market). Ним став Huawei Mobile Services. Новий сервіс включає додатки Mobile Cloud, додаток AppGallery (альтернатива Play Market) і програми вибору шпалер та тем.

Ван Ченлу заявив, що в минулому році компанія поставила 240 млн смартфонів і посіла друге місце на ринку. Брак програмного забезпечення призвів до падіння поставок до 105 млн, зазначає він.

Його слова підтвердив аналітик консалтингової компанії IDC Уїлл Вонг. "Розробка HarmonyOS і Huawei Mobile Services заворожує. Проте щоб дати ці розробки споживачам, необхідне обладнання. Таким чином, найбільша проблема, як і раніше пов'язана з перебоями в постачанні мікросхем", - вважає Вонг.

Читайте також: Помірялися екосистемою. Чим конкурують виробники смартфонів у 2020 році

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини