Магазин додатків Huawei запрошує розробників - комісія 0% і конкурс на $1 млн

16.07.2020, 16:45
Магазин додатків Huawei запрошує розробників - комісія 0% і конкурс на $1 млн - Фото
Huawei AppGallery

Китайська компанія Huawei віддає 100% доходу за перший рік розробникам додатків для її магазину AppGallery. Про це в компанії розповіли редакції Liga.Tech.

"У перший рік співпраці ми пропонуємо нульові комісії для всіх неігрових додатків (освітні, медіа, книги, фото, бізнес та інш.). Ігри в перший рік отримують до 85% доходу без урахування податків. На наступний рік партнерства спеціальні умови отримають освітні програми - до 90% доходу, ігри - 85%, інші програми - 85%", - розповіли в Huawei про програму підходу до партнерів.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На кожному ринку працює локальна команда Huawei з розробником-консультантом, яка супроводжує партнерів - від етапу реєстрації до фінальної публікації додатку з усім пакетом сервісів Huawei. Додатково локальна команда займається просуванням додатків в AppGallery, зокрема на інших ринках. З українською командою Huawei можна зв'язатися за адресою [email protected]

Крім цього, Huawei проводить глобальний конкурс для розробників додатків Huawei AppsUp із призовим фондом $1 млн. Конкурсні заявки приймаються до 30 серпня 2020 року.

У компанії повідомили, що зараз в AppGallery близько 400 українських додатків, глобально в магазині доступно близько 60 тисяч додатків, включно з Booking.com, Deezer, TikTok, Likee, Snapchat, Viber, Telegram, Here We Go. Серед топових українських додатків - Дія, Нова Пошта, Monobank, Приват 24, Portmone, Megogo, prom.ua, Rozetka, EasyWay.

У компанії також відзначили, що Huawei Pay недоступний в Україні, але в III кварталі 2020 року заплановано запуск безконтактних платежів на українській платформі EasyPay.

  • Розробники із США та Європи все частіше задають питання, наскільки справедлива комісія 30% в App Store і Play Market. Liga.Tech з'ясувала, що про це думають їхні українські колеги.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса