RU

Хто перший викупить TikTok: Oracle вступає в боротьбу з Microsoft і Twitter

18.08.2020, 14:16
Хто перший викупить TikTok: Oracle вступає в боротьбу з Microsoft і Twitter - Фото
Фото: pixabay.com

Oracle Corp провела попередні переговори з ByteDance, власником TikTok,  повідомляє Financial Times із посиланням на свої джерела.
Корпорація серйозно розглянула можливість купівлі операцій додатка в США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії, відзначає видання.
Oracle Corporation - найбільший у світі розробник ПЗ для організацій, один з найбільших розробників систем управління базами даних.
За словами джерел, Oracle працювала з групою американських інвесторів, які вже володіють часткою в ByteDance, включно з General Atlantic і Sequoia Capital. Усі сторони переговорів відмовилися від коментарів щодо цього.
Переговори велися на тлі заборони TikTok на проведення операцій у США. Новий указ президента США Дональда Трампа вступить у силу в середині листопада, якщо американську частку TikTok не буде викуплено американською компанією. Раніше про бажання придбати американську частку TikTok заявила Twitter Inc.
Фаворитом, однак, залишається Microsoft, яка всерйоз розглядає придбання певної частки TikTok. Особливо корпорація зацікавлена ​​у викупі європейського й індійського TikTok. В Індії додаток було заборонено через напружену ситуацію з Китаєм.
Так чи інакше, власник TikTok, компанія ByteDance, виступає проти продажу будь-яких активів за межами США, Канади, Австралії та Нової Зеландії. Важливо, що Трамп продовжив дедлайн для ByteDance, збільшивши його з 45 до 90 днів.

  • TikTok підозрюють у незаконному використанні персональних даних користувачів та у співпраці з китайськими спецслужбами. Такі розслідування проти компанії ведуть США, Франція, Нідерланди. Щоб TikTok був доступний у США, частку його американських операцій має викупити американська компанія - такий указ підписав президент Дональд Трамп  минулого тижня.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини