Хомутиннік продає свій аграрний бізнес екс-співвласнику VS Energy

06.08.2020, 15:49
Хомутиннік продає свій аграрний бізнес екс-співвласнику VS Energy - Фото
Віталій Хомутиннік

Російсько-французький бізнесмен Олександр Гарез купує 13 аграрних активів в Україні бізнесмена і колишнього народного депутата Віталія Хомутинніка. Про це свідчить порядок денний сьогоднішньої роботи Антимонопольного комітету України.

Згідно з матеріалами АМКУ, угода стосується активів Хомутинніка у Києві, Чернігівській та Сумській областях.

Йдеться про частки в ТОВ "Каскадагро" (Київ), ПСП "Агрофірма "Відродження", ПП "Сосницькі аграрні інвестиції", ПП "Червонянські аграрні інвестиції" та СТОВ "Нива". Також Гарез має намір викупити частки в ТОВ "Красноколядинське", ТОВ "Агродмитрівське", ТОВ "Україна", ПП "Коропські аграрні інвестиції" (усі - Чернігівська область) і ТОВ "Агро-Поліс", ПП "Червонослобідський-2", ПП "Засулля-5", ПСП "Агросвіт" (усі - Сумська область).

Угода забезпечує покупцеві контроль над більше ніж 50% акцій у кожній із цих компаній, які Олександр Гарез має намір сконцентрувати через фонд прямих інвестицій Agartha Fund L.P.

У державному реєстрі юридичних осіб зазначено, що кінцевим бенефіціаром усіх виставлених на продаж агропідприємств є Хомутиннік.

Олександр Гарез - керівник юридичного бюро Гарез і Партнери та засновник мережі пекарень Волконський, що працює як у Росії, так і в Україні. Також йому належить ресторан-клуб Кузня в Санкт-Петербурзі, бізнес-клуб Kelia у Москві та московська студія йоги MiaYoga.

З 2001 до 2009 року включно Гарез був співвласником і членом ради директорів компанії VS Energy, що має активи в Україні в готельному, енергетичному, металургійному, аграрному та фінансовому бізнесі. VS Energy пов'язують із росіянами Євгеном Гінером, Михайлом Воєводіним і Олександром Бабаковим.

Хомутиннік продає свій аграрний бізнес екс-співвласнику VS Energy

Олександр Гарез (Фото: Agarese.com)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского