Холдинг Хлібні Інвестиції оголосив про ребрендинг p

26.09.2019, 08:00
Холдинг Хлібні Інвестиції оголосив про ребрендинг - Фото
ХК Хлібні інвестиції представила новий логотип

Холдингова компанія Хлібні Інвестиції отримала новий фірмовий знак

На правах реклами 

ТОВ "ХК" Хлібні Інвестиції "представила новий логотип торгової марки "Цар Хліб ".

У компанії зазначають, що логотип став сучасним, яскравим і таким, що відповідає тенденціям сучасного дизайну.

"Старому логотипу понад 15 років. Він уже не відповідав айдентиці сучасного світу, - пояснює генеральний директор холдингу Юрій Триндюк. - Було прийнято рішення відмовитися від базових кольорів у логотипі. Новий фірмовий знак виконано лаконічно і просто, він включає в себе основний символ нашого холдингу - хліб".

Компанія зупинила вибір на яскраво-бордовому кольорі, який символізує лідерство на ринку, енергію, інноваційність. Другий колір - білий - говорить про чистоту на всіх етапах і процесах. Третій колір - пшенично-золотий - акцентує увагу на теплоті і любові до споживача.

Витрати на оновлення фірмового знака в холдингу не розкривають.

"Робота над новим стилем тривала близько півроку, затверджував кінцевий результат весь холдинг", - зазначає Юрій Триндюк. - В результаті ми отримали стильний і сучасний бренд, який зберігає старі, натуральні рецептури, без використання хімічних домішок. Наш хліб залишається таким же унікальним".

Новий візуальний стиль холдинг планує використовувати для всіх точок збуту, упаковки, автомобілів для транспортування ХБВ та зовнішньої реклами.

Довідка. ТОВ "ХК" Хлібні інвестиції "- один з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів, який займає 8% ринку хлібобулочних виробів України і знаходиться на 3-му місці серед найбільших хлібних підприємств країни. Бренд - "Цар Хліб" і "Теремно". Власник холдингової компанії - Юрій Триндюк. Історія розвитку нараховує понад 25 років роботи на ринку хліба. "Хлібні інвестиції" - лідер за кількістю та якістю вкладених інвестицій в підприємства всіх хлібних компаній. В холдинг входять хлібозаводи: ТОВ "Chanta Mount", ТДВ "Івано-Франківський хлібокомбінат", ТОВ "Перший столичний хлібозавод", ВАТ "Чернівецький хлібокомбінат", ТОВ "Бердичівський хлібозавод", ЗАТ "Теремно хліб".

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы