RU

Холдинг Ахметова закрив заводи в Італії та може обмежити роботу в Україні

01.04.2020, 11:00
Холдинг Ахметова закрив заводи в Італії та може обмежити роботу в Україні - Фото
Фото: Метінвест

Група Метінвест Ріната Ахметова призупинила до 3 квітня роботу двох своїх перекатних підприємств в Італії - Ferriera Valsider і Metinvest Trametal. Таке рішення прийнято у зв'язку з пандемією коронавірусу і вимогою італійської влади тимчасово закрити металургійні підприємства країни, повідомляє прес-служба холдингу.

У компанії очікують, що в період зупинки обсяг виробництва на цих заводах знизиться до 40 000 тонн.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У разі продовження обмежень на італійських заводах та нестабільності на європейському ринку, Метінвест прогнозує зниження виробництва і на своїх українських комбінатах – в першу чергу, на Азовсталі. Група розглядає можливість повної зупинки виробництва слябів на цьому комбінаті.

Крім того, розглядається варіант зупинки доменної печі №3 на Азовсталі і перенесення запуску зупинених на капітальний ремонт доменних печей №4 на ММК імені Ілліча і №4 на Азовсталі (з квітня на травень). Комбінат Запоріжсталь не виключає можливості перенесення запуску доменної печі №5 після планової реконструкції.

Остаточні рішення про запуск печей в роботу будуть прийматися виходячи з наявності замовлень у квітні і актуальної світової ситуації, сказано в повідомленні.

Також в Метінвесті повідомили, що зайві обсяги залізорудної сировини, які вироблені на гірничо-збагачувальних комбінатах у Кривому Розі через можливе зниження обсягів виробництва чавуну, будуть спрямовані на традиційні ринки збуту, зокрема до Китаю.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Читайте російською: Холдинг Ахметова закрыл заводы в Италии и может ограничить работу в Украине

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини