RU

Група DCH Ярославського буде розвивати Мотор Січ разом із китайськими партнерами

04.08.2020, 17:09
Група DCH Ярославського буде розвивати Мотор Січ разом із китайськими партнерами - Фото
Олександр Ярославський (фото - прес-служба DCH)

Група DCH харківського бізнесмена  Олександра Ярославського буде спільно з китайською компанією Skyrizon розвивати запорізьке авіапідприємство  Мотор Січ. Про це повідомляє прес-служба DCH.

"Сьогодні представники групи DCH Олександра Ярославського досягли домовленості з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited. Обидві сторони будуть вести всебічне співробітництво, спільно здійснюючи діяльність із розвитку українського авіабудування і, зокрема, запорізької Мотор Cічі", - сказано в прес-релізі.

Інших деталей угоди в групі не розкривають.

  • 7 червня 2019 року Антимонопольний комітет (АМКУ) отримав спільну заяву Укроборонпрому і китайських компаній Skyrizon і Xinwei на концентрацію більше 25% і 50% акцій Мотор Січі.
  • Наприкінці листопада комітет продовжив розгляд заявки, проте, як розповідав в інтерв'ю LIGA.net радник глави Укроборонпрому Руслан Корж, до липня 2020 року держконцерн більше не претендував на частку в Мотор Січі.
  • У грудні президент Мотор Січ В'ячеслав Богуслаєв розповів, що він вирішив не закривати завод, а знайти інвесторів. Й інвестори з Китаю пообіцяли вкласти в підприємство $250 млн.
Мотор Січ - одне з головних авіаційних підприємств пострадянського простору. Підприємство виробляє авіадвигуни та газотурбінні установки, постачаючи свою продукцію до більше ніж 100 країн. За перше півріччя 2020 року Мотор Січ отримала 562 млн грн чистого прибутку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини