RU

Група Ахметова продала свою мережу АЗС – enkorr

25.09.2020, 13:59
Група Ахметова продала свою мережу АЗС – enkorr - Фото
Фото: parallel.ua

Група Ріната Ахметова SCM продала свою мережу автозаправних станцій "Параллель". Про це enkorr повідомило джерело в керівництві компанії.

За даними видання, раніше інформацію про продаж мережі повідомили в банківських колах. Однак менеджмент компанії досі не може ні підтвердити, ні спростувати здійснення операції.

Ім'я нового власника мережі поки не відомо. За даними джерел, покупцем виступив не діючий гравець роздрібного ринку, а оптовий трейдер, або власник невеликої мережі, який бажає розвивати цей напрямок.

У 2013 році мережа налічувала понад 140 станцій, а її вартість була на рівні $120 млн. За наявними даними, на той період купівлю мережі розглядали всі без винятку великі гравці ринку. Але покупець так і не був знайдений, незважаючи на пропозиції розміром $100 млн.

У 2014 році внаслідок окупації значної частини Донецької і Луганської областей "Параллель" позбулася найбільш ліквідної частини своєї мережі 78 станцій, а офіс компанії був переведений до Запоріжжя. SCM продовжив пошук покупців. У різний час надходила інформація про інтерес до купівлі мережі компаніями групи Wexlеr, Гран Прі Ойл, SUNOIl, БРСМ та іншими. За даними джерел у цих компаніях, сума операції оцінювалася в $20-22 млн.

На даний момент під ТМ "Параллель" працює 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській і Запорізькій областях, а також на підконтрольній Україні частини Донецької і Луганської областей. Крім того, компанія продає нафтопродукти в крупному і дрібному опті.

SCM (System Capital Management) Limited холдингова компанія, що управляє галузевими холдингами і виробничими активами, які знаходяться під її мандатом. Належить Рінату Ахметову.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини