RU

Гроші вкладникам Ощадбанку почнуть виплачувати з 1 червня

23.03.2012, 09:31
Гроші вкладникам Ощадбанку почнуть виплачувати з 1 червня - Фото
Гооава Нацбанку України Сергій Арбузов
"Всупереч масштабності завдань, для виплат вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР є всі необхідні кошти, і процес виплат, як і обіцяв президент, почнеться з 1 червня", - заявив глава Нацбанку України Сергій Арбузов, якого цитує прес-служба Партії регіонів з посиланням на Урядовий кур'єр.

"Ми не будемо збільшувати зовнішні запозичення, податковий тиск на бізнес і друкувати гроші. Гривня з початком цих виплат залишиться стабільною, а інфляція - під контролем. Ми чітко будемо стежити за тим, щоб не поставити під загрозу макроекономічну стабільність в країні", - підкреслив він.

"Цього року, незважаючи на побоювання експертів, економіка країни зростає, що забезпечило додаткові надходження з податку на додану вартість та податку на прибуток. Поступово додаткові надходження забезпечать податок на розкіш, детінізація економіки за рахунок скорочення готівкових розрахунків та лібералізація ринку корисних копалин", - додав голова НБУ, кажучи про джерела виплат.

"Зараз ми обговорюємо з комерційними банками, як стимулювати громадян залишати отримані кошти на депозитах на привабливих умовах. Особливу увагу ми приділимо забезпеченню максимально комфортних умов виплат заощаджень - без черг, додаткових довідок і стресів для громадян", - сказав Арбузов.

Нагадаємо, 7 березня Віктор Янукович запропонував чотири напрямки подальшої реалізації соціальної реформи, які необхідно реалізувати для покращення якості життя громадян. Серед цих напрямів - іпотечне кредитування, підвищення зайнятості населення, підвищення соціальної допомоги малозабезпеченим, а також повернення громадянам вкладів Ощадбанку СРСР.

Пізніше президент доручив Кабінету міністрів і Національному банку розробити механізми, які дозволять українцям залишити загублені вклади Ощадбанку СРСР на депозитних рахунках.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини