RU

Гроші на "недобудови" обіцяють після коригування бюджету

05.05.2011, 15:25

У процесі інвентаризації незавершених об'єктів будівництва повинен бути забезпечений індивідуальний підхід до кожного об'єкта і опрацювання можливих варіантів фінансування його добудування. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Віктор Тихонов на нараді з представниками обласних державних адміністрацій.

"Для бюджетних об'єктів ми будемо шукати можливість передбачити кошти під час підготовки змін до державного бюджету поточного року, а також - у проекті бюджету на наступний рік. Щодо об'єктів недержавної форми власності, то після завершення інвентаризації, Національний банк готовий провести спільну зустріч за участю представників банків і разом шукати можливості для фінансування добудування таких об'єктів", - зазначив В.Тихонов, якого цитує прес-служба міністерства.

Нагадаємо, на 1 січня 2011 року в Україні нараховується понад 18 тисяч незавершених будівництвом об'єктів.

Тиждень тому В.Тихонов повідомляв, що Прем'єр-міністр узгоджений План заходів центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо добудування незавершених об'єктів будівництва. Перший етап - визначення об'єктів, що мають високий ступінь готовності (70% і більше) і можуть бути завершені у термін (рік-півтора року). За статистичними даними, такі об'єкти становлять 30% від всіх незавершених будівель. До 22 травня перелік об'єктів і пропозиції з їхньої добудови міністерство винесе на розгляд уряду.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини