Гривневі вклади з високою прибутковістю p

28.08.2018, 10:00
Гривневі вклади з високою прибутковістю - Фото

На правах реклами

На сьогоднішній день вкладення в інвестиційні фонди є найбільш прибутковими інвестиціями в Україні. Такими вони і залишаться в найближчому майбутньому. Навчитися правильно управляти своїми фінансами для створення пасивного доходу досить легко. Головне - визначити цілі і послідовність дій. Про те, що таке інвестиційний фонд і як в нього вкладати розповів представник успішної ізраїльської компанії в Україні "ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНТС" - Ющенко Геннадій Євгенович.

Геннадій Євгенович веде інвестиційну діяльність вже багато років. Для українців свої двері ISRAEL INVESTMENTS LTD відкрив відносно недавно, проте за короткий період часу встиг з'явитися на слуху у багатьох.

Що ж собою являють інвестиційні фонди?

За словами Геннадія Євгеновича, це структура колективних інвестицій. Такий інструмент дозволяє інвестувати вкладнику невеликі суми, які потім сумуються і вкладаються в цінні папери, нерухомість та інше. Керує засобами фонд, використовуючи в своїй роботі напрацьовані стратегії і досвід. Після отримання прибутку доходи розподіляються у відсотковому співвідношенні між усіма вкладниками. Розмір доходу для кожного учасника фонду залежить від вкладеної суми і терміну депозиту.

Основною перевагою вкладів в інвестиційні фонди є професійне управління грошовими коштами - вкладнику не потрібно ставати аналітиком або брокером, а також накопичувати необхідний досвід і знання.

Також він зазначив, що плюсами інвестиційних фондів однозначно є диверсифікація ризиків, а також прибутковість, про яку ми поговоримо трохи пізніше.

Які послуги надає інвестиційний фонд і кому доступні такі вклади?

Завдяки багатогранності роботи ІФ, для вкладників доступні найрізноманітніші області для інвестування:

- цінні папери;

- нафту і газ;

- стартапи;

- нерухомість;

- криптовалюта і ін.

Вкласти гроші в нерухомість або нафту дійсно може дозволити собі не кожен, але завдяки ІФ поріг входження в такі інвестиції став можливим для людей середнього класу. До того ж, не можна упускати і ще одну популярну послугу - інвестиційні пакети (комплект активів для досягнення певних цілей).

Інвестиційні пакети - це швидко і вигідно. Чим більша сума вкладу, тим вище процентна ставка. Для своїх вкладників компанія israel investments LTD пропонує 5 видів гривневих інвестиційних пакетів:

- INVESTING START;

- INVESTING LIGHT;

- INVESTING BIG;

- INVESTING AGENT;

- INVESTING BUSINESS.

Кожен з них оформляється від 6 місяців. Після вибору пакета обов'язково підписується торговий контракт (договір) між вкладником і інвестиційним фондом. При цьому, як було сказано вище, від інвестора не потрібні будь-які додаткові знання, контроль за фінансовим ринком або інші дії.

Для початківців інвесторів ідеальним стартом будуть пакети INVESTING START і INVESTING LIGHT. Відсоткова ставка за ними становить 16,8% і 18%. Якщо брати пакет LIGHT, то чистий прибуток по ньому - 5040 грн. Так, по закінченню шести місяців, чистий дохід вкладника складе 5040 грн. Непогано правда? Жоден депозит не може надати такі умови. Не дарма вклади в інвестиційні фонди вважаються сьогодні найбільш простими і вигідними.

Не зайвим буде підкреслити і той факт, що дії ІФ регулюються законодавством України (Закон «Про інститути спільного інвестування»). Контроль над діяльністю інвестиційних компаній здійснює Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

https://www.israel-investments.com/izrailskie-cennye-bumagi/

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса