RU

Гривневі депозити трохи підняли ставки. Огляд ринку депозитів

21.12.2020, 09:38
Гривневі депозити трохи підняли ставки. Огляд ринку депозитів - Фото
Фото: Єлизавета Сергієнко/пресцентр НБУ

Протягом останніх трьох тижнів зросла прибутковість гривневих заощаджень. Про це свідчить огляд актуальних депозитних програм у банках України, проведений LIGA.net (дані на 20 грудня). Підвищили ставки для гривневих заощаджень Універсалбанк і Банк Південний. Процентні ставки для валютних депозитів знизилися.

Гривня

Прибутковість вкладів строком понад рік зросла на 0,04 п.п. і становить 7,8% річних. Середня ставка за депозитами на період від півроку до року зросла на 0,01 п.п. до 7,72% річних. Більш короткі терміни не зазнали змін у ставках. Безстрокові заощадження пропонують 4,12% річних, вклади строком до місяця – 6,12% річних, від місяця до трьох – 6% річних, а від трьох місяців до півроку – 7,28% річних.

Долар

Синхронно подешевшали вклади на періоди від півроку і більше року (на 0,01 п.п. до 1,12% і до 1,59% річних відповідно). Депозити на терміни від 3 до 6 місяців скинули 0,02 п.п. і пропонують 0,82% річних. Без змін залишилися безстрокові заощадження (0,4%), вклади терміном менше місяця (0,56%) і від місяця до трьох (0,88%).

Євро

Ставки для євро також не зазнали змін для безстрокових заощаджень (0,16%), термінів менше місяця (0,31%) і від місяця до трьох (0,57%). Подешевшали одночасно на 0,01 п.п. вклади на періоди від трьох місяців (0,82%), від 6 місяців (0,88%) і понад 12 місяців (1,01%).

В огляді досліджувалися депозитні програми наступних банків: КредіАгріколь, БАНК ВОСТОК, OTП Банк, Універсал Банк, Альфа Банк, Акордбанк, АП БАНК, БТА Банк, Індустріалбанк, Конкорд, Місто Банк, МТБ, Мегабанк, Ощадбанк, Перший інвестиційний банк, Південний, Піреус, Правекс-Банк, ПриватБанк, ПроКредит Банк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрексімбанк, Юнекс.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Анна Ишутина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини