RU

Грищенко: США позитивно оцінюють реформи в Україні

18.02.2011, 16:30

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко запеняє, що США позитивно оцінюють проведення реформ в Україні. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, коментуючи на прохання журналістів підсумки свого візиту в США.

"Я хочу наголосити, що у США глибоко проінформовані і глибоко цінують зусилля уряду і Президента України з реформування країни. Там висловлюють надію, що ці реформи дадуть результати вже найближчим часом, що стане заставою розвитку, зокрема, більш широкої практичної співпраці з залучення серйозних американських інвестицій в нашу економіку", - заявив К.Грищенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім того, міністр повідомив, що відбувся також обмін думками щодо внутрішньополітичного розвитку України. "Ми домовилися продовжувати контакти і діалог на всіх рівнях, зокрема на вищому політичному рівні", - додав він.

К.Грищенко також зазначив, що під час його візиту в США, відбулося Третє засідання Комісії стратегічного партнерства, на якому було підписано ряд документів, зокрема Меморандум зі співпраці у сфері нетрадиційних джерел газу. "Це принципово важливий погляд з розширення можливостей України з залучення новітніх технологій в ту сферу, від якої залежить енергетична безпека нашої держави", - наголосив він.

Костянтин Грищенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини