RU

Григоришин чекає від Тимошенко обіцяного повернення застави за ОПЗ

27.10.2009, 11:26

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяла повернути заставу за участь в конкурсі з приватизації Одеського припортового заводу протягом трьох днів. Про це в інтерв'ю "Коммерсантъ Україна" сказав бізнесмен, президент групи "Енергетичний стандарт" Костянтин Григоришин.

"Напередодні приватизації у нас відбулася зустріч з Прем'єр-міністром. Моїми потенційними партнерами були серйозні іноземні інвестори. Ю.Тимошенко заявила, що отримала гарантії від лідера Лівії Муамара Каддафі, що за ОПЗ буде заплачено $1,5 млрд. Я відповів: "Каддафі пообіцяв, нехай він і платить". Прем'єр спитала: "А ви хоч один крок зробите вище стартової ціни?" Я сказав: "Один крок зробимо, а ви заставу повернете?" Вона каже: "Повернемо". Після зустрічі мої партнери відзначили, що прем'єр була непереконлива. Тому ми пішли на конкурс одні. При цьому Ю.Тимошенко пообіцяла повернути заставу протягом трьох днів, якщо ми не виграємо конкурс, що і було включено в договір ТОВ "Фрунзе-Флора" (брало участь в конкурсі від "Енергетичного стандарту", - ред.) з ФДМ. Пройшло вже чотири тижні, а заставу не повернули. Не думаю, що це хороший сигнал уряду міжнародним інвестором", - сказав К.Григоришин.

Нагадаємо, 29 вересня комісія ФДМУ скасувала результати конкурсу з приватизації ОПЗ. Раніше у той самий день ТОВ "Нортіма" виграло конкурс-аукціон з продажу 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод", запропонувавши на 1 млрд.грн. більше суми, заявленої Фондом державного майна - суму у 5 млрд.грн.

У свою чергу, Прем'єр-міністр вважає, що під час конкурсу з продажу акцій ОПЗ відбувалася змова трьох учасників для того, щоб за безцінь купити підприємство.

Нагадаємо також, ТОВ "Фрунзе-Флора" була учасником конкурсу з продажу ОПЗ, для чого внесла 400 млн.грн. застави.

Одеський припортовий завод: довідка і добірка новин>>>
Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини