RU

Гральний бізнес повернеться з допомогою корупції?

25.05.2009, 13:23

Гральний бізнес найближчим часом буде повертатися в Україну на корупційній основі. Так прогнозує народний депутат від НУНС Ксенія Ляпіна, про що вона повідомила журналістам на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, К.Ляпіна відзначила: "Я прогнозую, що найближчим часом повернуться до цього, почнуть відкривати потроху якісь різні види (грального бізнесу - ред.), але все це буде відбуватися, мій прогноз, майже стовідсотково корупційним чином - хто заніс гроші, тому будуть відновлювати право підзаконними актами. Це дозволяє ухвалений Закон".

Нагадаємо, 15 травня народні депутати заборонили гральний бізнес в Україні до прийняття спеціального законодавства із здійснення грального бізнесу у спеціальних зонах. За прийняття в цілому законопроекту "Про заборону грального бізнесу в Україні" (N4268) проголосували 340 народних депутатів: 158 від Партії регіонів, 120 - від БЮТ, 42 - від НУНС, 20 депутатів від Блоку Литвина.

Раніше представники грального бізнесу просили Президента України і Голову Верховної Ради України не підписувати ухвалений Закон. Президент В. Ющенко заявив, що проведе додаткові консультації, перш ніж затвердити остаточне рішення щодо Закону "Про заборону грального бізнесу в Україні".

У свою чергу, голова Державного комітету з регуляторної політики і підприємництва Олександра Кужель збирається просити Прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко про перехідний період для грального бізнесу.

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини