RU

Гральний бізнес повернеться не скоро?

15.05.2009, 13:55

Гральний бізнес відновить свою роботу в Україні не скоро. Так прогнозує народний депутат від фракції БЮТ, голова Комітету з питань промислової, регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська, про що вона повідомила в ексклюзивному коментарі кореспондентові ЛІГАБізнесІнформ .

Відповідаючи на питання, коли гральний бізнес зможе відновити свою роботу, Н.Королевська сказала: "Я думаю, дуже нескоро, поки буде підготовлений законопроект, поки він буде прийнятий, поки пройде маса дебатів з цього питання. Ми до цього йшли 17 років. Я можу пообіцяти тільки одне, що Комітет з моменту надходження такого проекту в найкоротші терміни буде його готувати і подавати в Верховну Раду, а наскільки вже буде готовий депутатський корпус розглядати і приймати якесь рішення, або ж це знову буде пов'язуватися з якимись черговими формами лобізму".

Н.Королевська також відзначила, що, на її думку, Кабмін вкладеться у три місяці, відведені йому для підготовки законопроекту про організацію і проведення азартних ігор в спеціальних зонах.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати заборонили гральний бізнес в Україні до прийняття спеціального законодавства щодо здійснення грального бізнесу в спеціальних зонах. За прийняття в цілому законопроекту "Про заборону грального бізнесу в Україні" (N4268) проголосували 340 народних депутатів: 158 від Партії регіонів, 120 - від БЮТ, 42 - від НУНС, 20 депутатів від Блоку Литвина.

Раніше Головне науково-експертне управління виступило проти прийняття відповідного закону. У висновках управління зазначається, що тотальна заборона, навіть тимчасова, господарської діяльності із організації азартних ігор призведе до її криміналізації, зокрема, шляхом різкого збільшення кількості нелегальних гральних закладів і зростання корупції.

Ще одним негативним наслідком прийняття цього законопроекту експерти називають "тінізацію" відповідного бізнесу, що позначиться на наповненні держбюджету країни.

Міністерство фінансів на виконання розпорядження уряду від 7 травня видало наказ про припинення дії ліцензій гральних закладів.

Нагадаємо, у Дніпропетровську через пожежу в залі ігрових автоматів на проспекті Гагаріна, 127, що сталася 7 травня в 00:45, загинуло 9 осіб.

Наталія Королевська: біографія і добірка новин>>>
Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини