RU

Гральний бізнес мітингує перед Ющенком

25.05.2009, 10:51

Перед Українським Домом, де сьогодні проходить форум "Влада і бізнес - партнери" за участю Президента України Віктора Ющенка, проходить мітинг, в якому беруть участь до двох тисяч осіб. Зокрема, мітингувальники протестують проти заборони грального бізнесу в Україні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, учасники акції голосно скандують: "Роботу!", галасують і б'ють в тарілки. Серед гасел можна побачити такі: "Сухий закон - історія не вчить", "Євро-2012 - європейську індустрію розваг", "Сьогодні ми, а завтра хто?".

Нагадаємо, 15 травня народні депутати заборонили гральний бізнес в Україні до прийняття спеціального законодавства із здійснення грального бізнесу у спеціальних зонах. За прийняття в цілому законопроекту "Про заборону грального бізнесу в Україні" (N4268) проголосували 340 народних депутатів: 158 від Партії регіонів, 120 - від БЮТ, 42 - від НУНС, 20 депутатів від Блоку Литвина.

Асоціація казино України попросила Президента України і Голову Верховної Ради України не підписувати прийнятий у п'ятницю, 15 травня, Закон "Про заборону грального бізнесу в Україні". У свою чергу, Президент В.Ющенко заявив, що проведе додаткові консультації, перш ніж затвердити остаточне рішення щодо Закону "Про заборону грального бізнесу в Україні".

У свою чергу, голова Державного комітету з регуляторної політики і підприємництва Олександра Кужель збирається просити Прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко про перехідний період для грального бізнесу.

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини