RU

Гральний бізнес готовий "згорнутись" вже завтра

23.06.2009, 16:55

Заклади грального бізнесу готові закритися вже завтра. Про це кореспондентові ЛІГАБізнесІнформ сказав віце-президент Української асоціації діячів грального бізнесу Григорій Трипульський, коментуючи факт підписання Президентом України Закону "Про заборону грального бізнесу в Україні".

"На жаль, у нас немає вибору. Тому, безумовно, всі ігрові об'єкти завтра вже мають планують закриватися. Ми були до цього готові, тільки не знали, коли точно це станеться", - вказав Г.Трипульський.

Загалом, коментуючи ситуацію із забороною грального бізнесу, він наголосив, що існували інші, більш логічні виходи зі становища, що склалося. "Зонування для України в цьому випадку - це не вихід", - відзначив Г.Трипульський.

За його словами, представники грального бізнесу готові відстоювати свої права. "Деякі компанії готують позови на сотні мільйонів доларів. Вони будуть звертатися до українських судів, а якщо в Україні їх вимоги не будуть задоволені, будуть звертатися до Європейського суду з прав людини", - наголосив віце-президент Української асоціації діячів грального бізнесу.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко підписав Закон "Про заборону грального бізнесу в Україні". Нормативний акт оприлюднено на офіційному сайті глави держави 23 червня 2009 року.

15 травня Верховна Рада ухвалила Закон "Про заборону грального бізнесу в Україні". У свою чергу, представники грального бізнесу просили Президента і спікера парламенту не підписувати прийнятий документ. 4 липня Президент України застосував право вето до цього Закону. 11 червня Верховна Рада подолала вето Президента. За відповідне рішення проголосували 390 народних депутатів.

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини