RU

Готуємося до 5G. Кабмін прийняв план дій щодо підвищення якості мобільного зв'язку

30.09.2020, 16:53
Готуємося до 5G. Кабмін прийняв план дій щодо підвищення якості мобільного зв'язку - Фото
Фото: depositphotos.com

Кабінет міністрів затвердив на засіданні в середу план дій на 2020-2022 роки щодо підвищення якості мобільного зв'язку, який включає підготовку до запуску технології 5G в Україні. Про це написав у своєму telegram-каналі прем'єр-міністр  Денис Шмигаль

"Йдеться про імплементацію європейських підходів щодо якості зв'язку та електронних комунікаційних послуг. Частиною цього плану стануть і положення, що дадуть можливість у подальшому впроваджувати технологію 5G в Україні", – написав прем'єр.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Згідно із затвердженим планом дій у період 2021-2022 років буде прийнято національні стандарти, що будуть відповідати європейським стандартам ETSI, необхідним для впровадження технологій 5G.

Уже в поточному році, в рамках підготовки до впровадження 5G, будуть розроблені і подані на затвердження Кабміну зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу. Зміни торкнуться визначення дозволених стандартів, передбачених у рішеннях Єврокомісії, необхідних для технологічної нейтральності радіотехнологій мобільного зв'язку.

Також буде створено інтерактивну онлайн карту покриття мобільного зв'язку, де, в майбутньому, буде відображатися 5G покриття.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини