RU

Готівковий курс долара може опуститися до 6 грн.

30.10.2008, 17:52

Сьогоднішня заява і вихід Нацбанку України з інтервенцією купівлі і продажу доларів по курсу 5,95/6,05 без обмежень, безумовно, позитивно позначилося на роботі міжбанку. Міжбанківський долар сьогодні торгувався на рівнях помітно нижче вчорашніх, і якщо НБУ діятиме так і далі, курс гривні до американського долара дійсно може зміцнитися на рівні 6 грн.

Як повідомив ЛІГАБізнесІнформ начальник відділу дилінгу банка "Форум" Сергій Дмитренко, сьогоднішня заява Нацбанку відразу ж відбилася на готівковому курсі гривні. "Курс долара до гривні впав, і, за нашими прогнозами, буде падати до позначки 6 грн./$. в обмінних пунктах", - прогнозує банкір.

Проте, аналітики "ING Банк Україна", беручи до уваги вчорашнє закриття міжбанку на позначці 7,05 грн./$ (зниження за день на 11,9%), не вважають, що "ринок вирівняється і курс повернеться до рівня 6,0 грн./$".

Крім того, експерти банку вважають, "що якщо цей курс (6,0 грн./$, - ред.) стане новим цільовим рівнем для Національного Банку до кінця року, можна буде спостерігати цілу серію значної валютної інтервенції в течії найближчих двох місяців".

У "ING Банк" прогнозують, що шанси збереження курсу на позначці 6,0 грн./$ будуть значною "мірою залежати від розвитку ситуації з отриманням кредиту від МВФ".

Нагадаємо, сьогодні на міжбанківському валютному ринку торги доларом США відкривалися на котируванні 6,1000/6,5500 грн./$, а до закриття долар коштував 6,1500/6,2500 грн./$.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини