RU

Готівковий долар в обмінних пунктах падає

23.12.2008, 16:12

Готівковий долар в обмінних пунктах падає
Курс готівкового долара в Україні знижується - станом на 15:30 курс продажу американської валюти становить 8,4281 грн.

При цьому середній курс купівлі готівкового долара в українських банках, порівняно з понеділком, підвищився на 50,53 коп. і становить 7,4296 грн. Максимальний курс купівлі становив сьогодні 7,9000 грн., мінімальний курс продажу - 7,7000 грн.

Станом на 12:00 сьогодні середній курс купівлі готівкового долара в українських банках, порівняно з понеділком, підвищився на 47,66 коп. і становив 7,4009 грн. Курс продаж американської валюти становив 8,4438 грн. Максимальний курс купівлі затримався на позначці 7,8500 грн., мінімальний курс продажу - на 7,7000 грн.

Як повідомлялося раніше, курс офіційного долара в Україні займає стабільну позицію. На 23 грудня Національний банк встановив офіційний курс американської валюти на рівні 787,8800 грн. за $100. Такий самий офіційний курс долара було встановлено вчора, 22 грудня.

Нагадаємо, раніше НБУ вніс зміни до Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют і курсу банківських металів, прив'язавши офіційний курс гривня-долар до курсу на міжбанківському ринку. Відповідну постанову НБУ було зареєстровано у Міністерстві юстиції України і вона набула чинності 28 листопада 2008 року.

Згідно з постановою, офіційний курс гривні до долара розраховується "на рівні курсу, встановленого на міжбанківському валютному ринку України за результатами функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, що склався за попередній робочий день".

Раніше офіційний курс гривні до долара США розраховувався на основі котирування валюти на міжбанківському валютному ринку, а також з урахуванням інформації про чинний офіційний курс НБУ і інформації про проведені операції купівлі-продажу іноземної валюти. Також враховувалися відомості про курсові і цінові зміни на світових фінансових і товарних ринках та інші показники, зміна яких може впливати на валютний ринок України.

Про взаємовідносини долара і гривні читайте в статті "Скуті одним ланцюгом" >>>
Курси валют: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини