RU

Гостьовий будинок у резиденції Януковича обійдеться в 24 млн.грн.

14.09.2012, 16:45
Гостьовий будинок у резиденції Януковича обійдеться в 24 млн.грн. - Фото
Фото: comments.ua
У президентській резиденції Синьогора в Івано-Франківській області за 24 млн. грн. побудують корпус для супроводжуючих осіб. Про це повідомляють Коментарі з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель

Згідно з повідомленням, підрядником стала ТОВ УНР ПІБ. Компанія була вибрана поза конкурсом за процедурою закупівлі "в одного учасника", акцептована вартість операції складає 23 млн. 796 тис. 743 грн. Фінансування здійснюється за рахунок державного бюджету.

Будівництво буде проходити з вересня по грудень 2012 року в селі Гута, Богородчанського р-ну, Івано-Франківської обл.

Нагадаємо, що за цією адресою знаходиться президентська резиденція Синьогора.

В обгрунтуванні закупівлі говориться, що тендер оголошений по причині доручення уряду і реалізації державних програм, передбачених для будівництва, реконструкції, проведення проектних і ремонтних робіт на пріоритетних об'єктах державного та регіонального значення, які перебувають у незадовільному стані та потребують невідкладного проведення зазначених робіт та придбання обладнання .

Державна резиденція Синьогора створена для президента України Леоніда Кучми в 2001 р. на базі старого відомчого санаторію. Загальна площа приміщень сягає 5 тис. кв. м. Три поверхи і підземні приміщення зі SPA-комплексом, фойє з зеленими колонами і мармуровою підлогою, триповерхова бібліотека з галереями, масивні люстри і каміни. На території резиденції є ставки і вертолітний майданчик. Резиденція призначалася для самітів і зустрічей на вищому рівні, а також відпочинку перших осіб.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини