RU

Google запропонувала українським НКО безкоштовні сервіси та гранти на рекламу

03.06.2020, 16:27
Google запропонувала українським НКО безкоштовні сервіси та гранти на рекламу - Фото
Фото - Рixabay.com

Від 3 червня в Україні стала доступною програма "Google для некомерційних організацій" (Google for Nonprofits). Про це Google повідомила редакції Liga.Tech.

У рамках даної програми некомерційна організація, що відповідає вимогам програми, може зареєструватися й отримати безкоштовний доступ до ряду інструментів:

  • G Suite для некомерційних організацій - це пакет програм для більш ефективної роботи команди офлайн.
  • Ad Grants - це програма, в рамках якої надаються негрошові гранти в розмірі до $10 000 на місяць на розміщення рекламних оголошень у пошуку Google.
  • Програма YouTube для некомерційних організацій пропонує їм преміум-функції, щоб допомогти охопити глобальну аудиторію та посилити вплив через свій канал.
  • Google Планета Земля і Карти Google надають організаціям доступ до інструментів візуалізації даних, щоб допомогти їм продемонструвати свою роботу та її вплив.

У Google підкреслюють, що така підтримка може виявитися дуже корисною під час пандемії коронавірусу. Компанія радить з усіма питаннями звертатися в довідковий центр Google для некомерційних організацій.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

  • Проект масової онлайн-освіти Coursera надав 3800 безкоштовних курсів для людей, які втратили роботу внаслідок пандемії коронавірусу.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини