RU

Google заплатить штраф 1,1 млн євро за "оманливий" рейтинг французьких готелів

15.02.2021, 20:40
Google заплатить штраф 1,1 млн євро за
Фото: depositphotos.com

Google заплатить Франції штраф у розмірі 1,1 млн євро. Влада прийшла до висновку, що рейтинг французьких готелів у пошуковику був некоректним. Про це  повідомляє AP.

Корпорація раніше використовувала офіційне джерело Atout France, а також дані інших вебсайтів готельного господарства в своєму алгоритмі для ранжування готелів від однієї до п'яти зірок. Але пізніше, як з'ясувалося в результаті розслідування, почала використовувати під час оцінки готелів власний алгоритм.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Порушення виявило Генеральне управління з конкуренції Французької Республіки, яке провело спеціальне розслідування на основі численних скарг готельєрів країни.

Розслідування показало, що Google замінив класифікацію Atout France класифікацією, заснованою на власних умовах. Однак ця класифікація вводила в оману через ідентичне використання терміна "зірки" і шкали класифікації готелів від 1 до 5.

Google заявив, що зараз вніс "необхідні дані, щоб відобразити лише офіційний рейтинг французьких зірок готелів у Картах Google і в пошуку".

У 2019 Google погодилася заплатити майже один мільярд євро, щоб припинити розслідування, що вже кілька років ведеться проти компанії у Франції. Тоді заявили, що Google платить занадто мало податків у Франції, водночас як більша частина його доходів у Європі проходить через філію Google в Ірландії.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини