RU

Google представила нову операційну систему Fuchsia OS

25.05.2021, 22:02
Google представила нову операційну систему Fuchsia OS - Фото
Фото: 9to5Google

Компанія Google представила операційну систему Fuchsia, що починала свій шлях на першому споживчому пристрої Nest Hub – розумній колонці з екраном,  повідомляє 9to5Google.

Робота Google над ОС Fuchsia вперше  почалася в 2016 році. Операційна система з відкритим вихідним кодом примітна тим, що не базується на Linux, а використовує мікроядро під назвою Zircon.

Хоча запуск Nest Hub починається сьогодні, весь процес випуску займе кілька місяців. Спочатку він буде представлений користувачам у форматі попереднього перегляду, а потім поступово стане загальнодоступним.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

Хоча Nest Hub замінить свою поточну ОС Cast на ОС Fuchsia, 9to5Google зазначає, що призначений для користувача досвід, імовірно, буде майже ідентичним, і більшість користувачів навряд чи навіть помітять цю зміну.

"Це не лише телефони та комп'ютери. У світі Інтернету речей зростає число пристроїв, яким потрібні операційні системи, нові середовища виконання тощо. Я думаю, що є багато місця для декількох операційних систем з різними якостями і спеціалізацією. Fuchsia – одна з таких речей", – зазначають у Google.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини