Гончарук про економіку: У нас є внутрішні проблеми

16.01.2020, 11:51
Гончарук про економіку: У нас є внутрішні проблеми - Фото
Олексій Гончарук (Фото: прес-служба Кабміну)

Прем'єр-міністр заявив, що головне завдання уряду - боротьба з корупцією

Макроекономічна ситуація в Україні дуже сприятлива для економічного зростання, але заважає корупція. Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, виступаючи на презентації Стратегії розвитку фінансового сектору до 2025 року, організованій Національним банком.

Як передає кореспондент LIGA.net, прем'єр побічно прокоментував опубліковані записи закритої економічної наради в Кабміні. За його словами, уряд має план розвитку економіки, а головне завдання - очистити ринки від корупції.

"За нашими оцінками, макроекономічна ситуація в Україні дуже сприятлива для економічного зростання. Але у нас є внутрішні проблеми, головна - це корупція. Ми чистимо ринок за ринком, звичайно це не може не викликати реакції. Сьогоднішня експертна зустріч - це краща наша відповідь популістам, які говорять, що у нас немає плану. У нас є план, ми дуже добре розуміємо, що робити - потрібно очищати ринки від корупції, знижувати вплив держави", - заявив прем'єр.

Читайте також: Плівки Гончарука. Що він наговорив про Зеленського, а головне - хто збиває прем'єра

  • Вчора на анонімних YouTube і Telegram каналах були опубліковані записи, на яких нібито зафіксоване спілкування Гончарука та інших представників влади. Після цього стала з'являтися інформація, що прем'єр нібито подав у відставку. Пізніше Кабмін спростував відставку Гончарука. Сам прем'єр назвав медіа-атакою появу в мережі аудіозаписів, на яких він нібито говорить про неглибокі економічні знання президента Володимира Зеленського.

Читайте російською: Гончарук об экономике: У нас есть внутренние проблемы

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами