RU

Гончарук доручив Маркаровій заблокувати виплату низки видатків

19.12.2019, 14:00
Гончарук доручив Маркаровій заблокувати виплату низки видатків - Фото
Оксана Маркарова і Олексій Гончарук (Фото: прес-служба Кабміну)

Міністр фінансів Оксана Маркарова отримала доручення від прем'єр-міністра Олексія Гончарука про припинення виплати незахищених видатків (видатки розвитку, на ремонт і будівництво) до кінця року. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на доручення уряду.

"Забезпечити тимчасове, до кінця року, припинення проведення Казначейством платежів і реєстрації бюджетних зобов'язань за видатками та надання кредитів загального фонду держбюджету (крім захищених видатків бюджету)", - сказано в документі. Також у документі підкреслили, що така економія дозволить бюджету вийти на запланований обсяг дефіциту.

Доручення уряду не торкнеться виплат пенсій, зарплат і витрат на обслуговування держборгу.

Відзначається, що за останні півроку Мінфін вдруге призупиняє проведення певної частини витрат. Влітку Кабмін затримав містам виплату 7,6 млрд грн з фонду регіонального розвитку і 2,5 млрд грн субвенції на соціально-економічний розвиток на прохання керівника офісу президента Андрія Богдана.

Фото: Економічна правда

  • 18 жовтня Верховна Рада прийняла проект державного бюджету на 2020 рік у першому читанні. За підсумками доопрацювання проекту в комітеті доходи збільшені на 17,8 млрд грн за рахунок чистого прибутку і дивідендів держпідприємств, оренди держмайна, внутрішнього та імпортного ПДВ, а також перерахувань від Нацбанку на 3,5 млрд грн, що вимагає узгодження регулятора.
  • У Мінфіні пояснили причини дефіциту бюджету. Негативно на доходи бюджету впливають зміцнення гривні, скорочення надходжень від ПДВ на імпортні товари і акцизу на тютюнові вироби та інші фактори.

Читайте російською: Гончарук поручил Маркаровой заблокировать выплату ряда расходов

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини