RU

Головою Рахункової палати України став банкір

12.04.2012, 14:07
Головою Рахункової палати України став банкір - Фото
Роман Магута очолив Рахункову палату (фото: oschadnybank.com)
Головою Рахункової палати обрано Романа Магуту. Про це повідомив журналістам член рахункової комісії Верховної Ради, народний депутат Олександр Стоян після закінчення роботи комісії.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на користь Магути подано 243 бюлетеня народних депутатів, проти - 14. Виступаючи з парламентської трибуни на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради, Магута зазначив, що, на його думку, Рахункова палата повинна діяти від імені всього українського парламенту й пообіцяв забезпечити прозорий і ефективний контроль за використанням бюджетних коштів.

Як повідомив журналістам на брифінгу лідер фракції БЮТ Андрій Кожем'якін, фракція прийняла рішення не голосувати. У свою чергу, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, реагуючи на зауваження журналістів, що голова контрольного парламентського органу Рахункової палати не є представником опозиції, зазначив: "У нас ніде не прописано, кому має належати ця кандидатура, це по-перше. По- друге, у нас немає поняття "опозиція" в законодавстві на сьогоднішній день. Третє: у нас немає механізму, якій опозиції має належати тоді ця кандидатура, у нас опозиція не одна на сьогоднішній день ".

Раніше спікер парламенту Володимир Литвин, реагуючи на аналогічне зауваження в залі, зазначив: "Будьте спокійні, влада готується до опозиції".

Роман Магута (1959 р.н.) займається банківською справою 27 років. Кар'єру почав в 1984 році в донецькій філії Будбанку СРСР. Працював головним бухгалтером, заступником головного бухгалтера інвестиційно-кредитного банку Донбас, головою правління Акцепт банку. Обіймав керівні посади в Донецькому регіональному управлінні ПриватБанку, Українському банку реконструкції та розвитку. З березня 2007 року - перший заступник голови правління державного Ощадбанку.

Нагадаємо, термін повноважень колишнього голови Рахункової палати Валентина Симоненка закінчився в грудні 2010 року, Верховна Рада звільнила його від виконання обов'язків влітку 2011 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини