RU

Головною вимогою перемовників залишається вето Президента на Податковий кодекс

24.11.2010, 10:55
Головною вимогою перемовників залишається вето Президента на Податковий кодекс - Фото
22ff215cce4f5ce94592e1d5d2508742.jpg

Головною вимогою перемовників залишається вето Президента на Податковий кодекс

Вчорашня зустріч представників малого і середнього бізнесу з Першим віце-прем'єр-міністром України Андрієм Клюєвим була малоефективною. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив глава Комітету захисту підприємців при опозиційному уряді, учасник групи перемовників з владою Оксана Продан (на фото).

"Ті позиції, які вчора вдалося узгодити - неістотні. Вони стосуються окремих невеликих питань, а глобальні залишаються неврегульованими", - зазначила О.Продан.

Вона повідомила, що під час зустрічі з А.Клюєвим перемовники чітко визначили свої вимоги і провели щодо них дискусію. "Він (А.Клюєв, - ред.) взяв перерву. Ми сьогодні на 11:00 йдемо на чергову зустріч для продовження обговорення проблемних питань", - зазначив О.Продан.

Глава Комітету захисту підприємців при опозиційному уряді наголосив, що головна вимога бізнесу на сьогодні - вето глави держави на Податковий кодекс. "Ми дуже сподіваємося на вето Президента, який обіцяв податкові канікули. Але у разі прийняття іншого рішення ми не маємо права допустити знищення підприємництва в Україні, а тому крок за кроком "відбиваємо" у влади положення, які стосуються як спрощеної системи оподаткування, так і загальних питань адміністрування і контролю", - наголосила О.Продан.

Нагадаємо, як повідомив напередодні глава Союзу захисту підприємництва Сергій Коротич, вчора Віце-прем'єр-міністр А.Клюєв погодився з частиною вимог підприємців, що страйкують проти Податкового кодексу.

За дорученням Прем'єр-міністра Миколи Азарова в уряді створено робочу групу, яка займається врегулюванням окремих положень Податкового кодексу. Робочу групу очолив Перший віце-прем'єр-міністр А.Клюєв.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оксана Продан: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини