RU

ГоловКРУ підрахувало фінансові збитки "Укртелекому"

24.06.2008, 13:01

Близько 500 млн. грн. у 2007 році, внаслідок незадовільного менеджменту, втратило ВАТ "Укртелеком". Зокрема, зниження державної частки у статутному фонді підприємства склало 140 млн. грн., безпідставне збільшення витрат - 176 млн. грн., втрата прибутків - 90 млн. грн. Про це, під час прес-конференції, повідомив голова Головного контрольно-ревізійного управління (ГоловКРУ) України Микола Сивульський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М. Сивульський зазначив, що, згідно з результатами перевірки підприємства, показники діяльності "Укртелекому" свідчать про те, що підприємство втрачає позиції лідера на ринку послуг міжміського, міжнародного телефонного зв'язку і у первинній мережі, що зумовлює негативні фінансові результати його діяльності. Так, обсяг одержаного в 2007 році чистого прибутку у сумі 267,2 млн. грн. скоротився, порівняно з 2006 роком, на 40%, а з 2005 роком - вдвічі.

М. Сивульський відмітив, що через непродуману тарифну і маркетингову політику керівництва "Укртелекому" провідні оператори зв'язку відмовляються від його послуг із надання в користування цифрових каналів. В зв'язку з цим, "Укртелеком" втратив 900 млн. грн. прибутку. Крім того, "Укртелеком" втратив прибутків за 2006 рік і I квартал 2007 року на загальну суму близько 20 млн. грн., надавши найбільшим операторам пільги на сплату за прямий доступ абонентів мобільного зв'язку до своєї фіксованої мережі.

Зі слів М. Сивульського, слабкий контроль за своєчасним відключенням несумлінних платників зумовив втрату 70,5 млн. грн. за надання телекомунікаційних послуг. На даний момент практично всі боржники - це ліквідовані, збанкрутілі підприємства, тому можливість повернути ці кошти втрачено.

Досьє на Миколу Сивульського >>>

Інформація про ВАТ "Укртелеком">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини