Голова податкової обіцяє платникам сервіс вище європейського

31.05.2012, 09:41
Голова податкової обіцяє платникам сервіс вище європейського - Фото
Олександр Клименко (фото - sts.gov.ua)

Олександр Клименко представив у Києві Центр сертифікації електронних ключів

Процедура отримання платником безкоштовного ключа електронного цифрового підпису буде займати не більше 25 хвилин. Про це заявив голова Державної податкової служби Олександр Клименко, представляючи акредитований Центр сертифікації електронних ключів.

"Громадян в цьому Центрі та його регіональних відділеннях будуть обслуговувати 150 кваліфікованих фахівців, які пройшли відповідне навчання. Ми гарантуємо не тільки швидкість, але і якість сервісу - унікальні криптографічні модулі українського виробництва пройшли всі державні експертизи й забезпечують надійний захист інформації", - підкреслив Клименко, якого цитує прес-служба податкової.

Голова відомства також повідомив, що відтепер працюватиме розгалужена мережа пунктів видачі та реєстрації електронних ключів - 26 відділень в обласних центрах і 11 в Києві. Податкова служба має намір до кінця року відкрити відповідні установи та в районних центрах, інших великих містах.

Клименко підкреслив, що для платників всі сервіси, що запускаються в податкових установах, будуть безкоштовними. "Для створення кращого сервісу ми запозичуємо досвід країн з першої десятки рейтингу Світового банку Paying Taxes. Ми даємо можливість скачати програми для створення електронних звітів і безкоштовно видаємо ключі електронного підпису, а це не завжди можна зустріти навіть в Європі. Для нас очевидно, що для підвищення інвестиційної привабливості України потрібно пропонувати стандарти обслуговування на рівні, навіть дещо вищому від кращих зразків", - підсумував голова ДПСУ.

Досьє на Олександра Клименка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы