RU

Голова податкової обіцяє платникам сервіс вище європейського

31.05.2012, 09:41
Голова податкової обіцяє платникам сервіс вище європейського - Фото
Олександр Клименко (фото - sts.gov.ua)
Процедура отримання платником безкоштовного ключа електронного цифрового підпису буде займати не більше 25 хвилин. Про це заявив голова Державної податкової служби Олександр Клименко, представляючи акредитований Центр сертифікації електронних ключів.

"Громадян в цьому Центрі та його регіональних відділеннях будуть обслуговувати 150 кваліфікованих фахівців, які пройшли відповідне навчання. Ми гарантуємо не тільки швидкість, але і якість сервісу - унікальні криптографічні модулі українського виробництва пройшли всі державні експертизи й забезпечують надійний захист інформації", - підкреслив Клименко, якого цитує прес-служба податкової.

Голова відомства також повідомив, що відтепер працюватиме розгалужена мережа пунктів видачі та реєстрації електронних ключів - 26 відділень в обласних центрах і 11 в Києві. Податкова служба має намір до кінця року відкрити відповідні установи та в районних центрах, інших великих містах.

Клименко підкреслив, що для платників всі сервіси, що запускаються в податкових установах, будуть безкоштовними. "Для створення кращого сервісу ми запозичуємо досвід країн з першої десятки рейтингу Світового банку Paying Taxes. Ми даємо можливість скачати програми для створення електронних звітів і безкоштовно видаємо ключі електронного підпису, а це не завжди можна зустріти навіть в Європі. Для нас очевидно, що для підвищення інвестиційної привабливості України потрібно пропонувати стандарти обслуговування на рівні, навіть дещо вищому від кращих зразків", - підсумував голова ДПСУ.

Досьє на Олександра Клименка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини