RU

Голова МЗС РФ: У цілому все добре, а щодо сиру й газу домовимося

14.02.2012, 11:57
Голова МЗС РФ: У цілому все добре, а щодо сиру й газу домовимося - Фото
Голова МЗС Росії Сергій Лавров
Російсько-українські відносини характеризуються стабільністю й передбачуваністю, незважаючи на розбіжності, які існують між сторонами. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров на спільній з головою МЗС України прес-конференції в Нижньому Новгороді.

"Я думаю, що фраза про те, що двосторонні відносини характеризуються стабільністю й передбачуваністю досить точно відображає те, що відбувається", - сказав Лавров, якого цитує Інтерфакс-Україна. Так голова російської дипломатії відповів на запитання українського журналіста про те, як теза про те, що російсько-українські відображення характеризуються стабільністю й передбачуваністю, закріпленій в спільній заяві, підписаній в вівторок головами МЗС двох країн, узгоджується з розбіжностями по газу і по поставкам сиру, які існують між Москвою і Києвом на даний момент.

"Ну а те, що не завжди засоби масової інформації описують ту чи іншу тему, будь це російсько-українські відносини або будь-який інше міжнародне питання, дещо інакше, я теж не знаходжу в цьому нічого дивного, тому що ЗМІ зобов'язані критично оцінювати будь-яку подію, шукати будь-які аргументи, щоб піддати щось сумніву. Це роль четвертої влади", - додав Лавров.

"Напевно ті теми, про які ви згадали: газ, сир - це те, про що ми поки не домовилися, і, впевнений, що домовленості будуть досягнуті", - сказав голова МЗС РФ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини