Голова Укргідроенерго прокоментував свою "вищу, ніж у Трампа" зарплату

Голова Укргідроенерго прокоментував свою "вищу, ніж у Трампа" зарплату - Фото
Ігор Сирота (фото: прес-служба Укргідроенерго)
27.02.2020, 13:23

Гендиректор Укргідроенерго Ігор Сирота погодився, що його зарплата в $650 000 не відповідає реаліям

У ПрАТ "Укргідроенерго" вважають маніпулятивними заяви Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища про високу зарплату голови підприємства Ігоря Сироти, оскільки методологія її нарахування була затверджена урядовою постановою і наказами міністерства. Про це йдеться в заяві Укргідроенерго.

"Прийміть нову методологію - ми її запровадимо і знизимо заробітні плати топ-менеджменту", - зазначив Сирота.

Він також погодився з Мінекоенерго, що затверджена методологія, згідно з якою нараховувалася його зарплата, не відповідає реаліям.

У той же час він підкреслив, що Укргідроенерго самостійно не переглядає і не встановлює посадовий оклад і розмір винагороди гендиректору.

У своїй заяві компанія посилається на постанову Кабміну 19.05.1999 №859 та накази Міненерговугілля (нині - Мінекоенерго) від 12.01.2017 №16 та від 10.08.2018 №413.

Укргідроенерго - найбільша гідрогенеруюча компанія в Україні, 100% акцій якої належить державі в особі Мінекоенерго. Входить до списку 15 найбільших держпідприємств країни. В її складі - десять гідроелектростанцій на річках Дніпро і Дністер. Ще дві - Канівська ГАЕС і Каховська ГЕС-2 - в процесі будівництва.

Читайте російською: Глава Укргидроэнерго прокомментировал свою "выше, чем у Трампа" зарплату

Популярне