RU

"Голден Телеком" може змінити назву

06.08.2008, 12:03

У російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що компанія "Голден Телеком" може змінити свою назву вже у вересні цього року. За інформацією російських колег, оператор може почати надавати послуги під ТМ "Beeline" або схожим брендом.

В українському офісі "Голден Телеком" кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ цю інформацію не підтвердили, але і не спростували. "Зараз компанія працює над тим, щоб запропонувати нові продукти, нові рішення для клієнтів "Голден Телеком" та "Beeline", використовуючи об'єднані ресурси обох компаній, - говорить директор зі зв'язків із громадськістю компанії "Голден Телеком" Наталія Стражник. - З приводу бренда - послуги продовжують надаватися під брендом "Голден Телеком".

Нагадаємо, раніше компанія Вимпелком" (ТМ "Beeline") викупила понад 90% звичайних акцій компанії, що перебувають в обігу "Голден Телеком". Вартість операції складає близько $4,3 млрд.

"Голден Телеком" є провідним постачальником інтегрованих телекомунікаційних та Інтернет-послуг в Росії та інших країнах СНД. Компанія пропонує послуги телефонії, передачі даних, доступу до мережі Інтернет-корпораціям, операторам та приватним особам.

До групи компаній "Вимпелком" входять оператори мобільного зв'язку, що надають свої послуги у Росії, Казахстані, Україні, Таджикистані, Узбекистані, Грузії та Вірменії. В Україні компанію представляє оператор "Українські радіосистеми", що працює під ТМ "Beeline", з абонентською базою 1 млн. 942 тис. чоловік.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини